Rezervacijos internetu sistema

8-37-215161
8-662-95052

Prisijunk prie mūsų
info@megatenis.lt

Apie mus

2014 metais Kaune atidarytas lauko teniso kompleksas, turintis 4 dengtas ir 4 atviras aikšteles, atitinka visus tarptaunius ITF reikalavimus.

Dengti lauko teniso kortai

4 uždari teniso kortai su SCHÖPP­SLIDE danga su granulėmis. Aikštelių matmenys yra 18*36 metrai, vidutinė apšvieta 466Lx, o lubų aukštis 11 metrų. Aikštelės yra dengtos naujos kartos dvigubos membranos DUOL Airdome “balionu”, tad tarp aikštelių nėra jokių konstrukcinių elementų, o dienos metu galėsite megautis naturaliu apšvietimu.

Atviri lauko teniso kortai

4 atviri teniso kortai su gruntine danga. Aištelių išmatavimai yra 18*36 metrai. Aikštelės įrengtos 2013 metais, po jomis yra nutiestas vamzdinis drenažas, kuris yra valdomas elektriniais siurbliais, tad sausomis aikštelėmis po lietaus galėsite džiaugtis žymiai greičiau.

Teniso treniruotės

Patyrę treneriai jums pasiūlys asmenines treniruotes, o jūsų vaikai, pagal savo sugebėjimus, galės prisijungti prie vienos iš vaikų grupių.

Rezervacija

Vienakartiniams lankytojams

Aikšteles galite rezervuoti internetu arba atvykę į registratūrą. Taikoma vienkartinio apsilankymo kaina.

Abonentams

Aikšteles galite rezervuoti internetu, telefonu arba atvykę į registratūrą.

Taikoma abonentinio apsilankymo kaina. Abonenentu galima tapti vienu iš dviejų būdų:

∙ Lankstaus grafiko. Klientas sudaro sutartį su UAB Megatenis bei sumoka min LTL 500 avansinį mokėjimą, kurį gali panaudoti rezervuojant aišteles bet kuriuo metu

ne anksčiau kaip prieš 2 savaites. Taikomi abonento įkainiai.

∙ Nuolatinio laiko. Klientas sudaro sutartį su UAB Megatenis, bei sumoka avansą už ne mažiau nei 2 mėnesius į priekį. Klientui iš anksto yra rezervuojama aikštelė pagal iš anksto suderintą grafiką. Taikomi abonento įkainiai.

Teniso sales_fish eye sales is virsaus kortai is virsaus Visa sale